عنوان صفحه  چاپ        ارسال به دوست

تفاهم نامه راه اندازی فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی امضا شد

به گزارش خبرنگار نیپنا ، تفاهم نامه راه اندازی فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی، امروز یکشنبه(4 مهرماه) میان امور توسعه کسب و کارهای دانش بنیان شرکت ملی صنایع پتروشیمی و پارک فناوری پردیس امضا شد.

بر پایه این گزارش ، این تفاهم نامه به امضای امیر وکیل زاده مدیر طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی و اکبر قنبرپور معاون رئیس پارک فناوری پردیس رسید.

پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان و حمایت از بومی سازی اقلام و راه اندازی فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی در راستای اهداف و ماموریت های تعیین شده برای امور توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و برای بهرمندی حداکثری از ظرفیت های فن بازار ملی ایران با همکاری پارک فناوری پردیس، می تواند موتور محرک این بخش را تقویت کرده و سرعت و کیفیت خدمات این بخش را بیشتر کند.

همچنین به هم رسانی عرضه و تقاضا در حوزه فناوری و نوآوری، برگزاری رویدادهای دانش بنیان و شناسایی ظرفیت های جدید در این حوزه از اهدافی است که انتظار می ­رود با امضای این تفاهم نامه محقق شود.

با توجه به موارد اشاره شده، شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای نیل به اهداف تعیین شده در این حوزه، فرآیند ایجاد فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی با همکاری پارک فناوری پردیس و شبکه فن بازار ملی ایران را آغاز کرد و این تفاهم نامه نیز به عنوان سندی برای گسترش همکاری های فیمابین و تعیین مسئولیت ها و اهداف طرفین مبادله شد.

بر اساس این گزارش ، رسالت اصلی امور توسعه کسب و کارهای دانش بنیان ایجاد حلقه ه­ای واسط میان مراکز نوآوری و فناوری، شرکت ها و مجموعه های دانش بنیان و مجتمع ها و طرح های پتروشیمی کشور است.


١٣:٤٥ - 1400/07/05    /    شماره : ٢٢١٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج